Daň z nemovitých věcí 2022: Co je nového a co zůstalo v platnosti?

23.1.2022 Podání daně z nemovitosti letos opět do 31.1. 2022 !!! Jaké další novinky v této oblasti začínají platit a jak si správně poradit s.. více »

Byty a pozemky rekordně zdražují. Výhled do budoucnosti

12.8.2021 Skoro každý, kdo ví, čím se živím, se mě ptá, kdy začnou nemovitosti u nás zlevňovat. A já se na oplátku ptám, co se za uplynulých 20 let.. více »

Fenomén prodeje nemovitostí - Elektronická aukce 2021

11.7.2021 Jsme hravý národ. To je veřejně známé. A teď si představte, že si můžete s naším odborným vedením a pod kontrolou nezávislého advokáta,.. více »

Hypoteční kalkulačka
Email
Linked in
Facebook
Twitter
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Pro Západ Realitní s.r.o. » Nezávislá komunita makléřů - NKM » Nezávislá komunita makléřů - NKM

Nezávislá komunita makléřů - NKM

Chceš 100 % své odměny za práci a obchody ? Máš rád nezávislost v rozhodování ? Potom tedy čti dál a ozvi se nám, rádi to osobně probereme !

Založili jsme NKM proto, abychom využili dovedností ambiciózních nováčků ale hlavně i zkušených realitních makléřů a makléřek !!

Zaujalo Vás, teprve teď to začne být zajímavé

  • - NKM nežije z odvedených procent vaší odměny jako ostatní RK, což makléře tlačí do nabrání co nejvíce zakázek, kolikrát i za nižší odměnu, při Vašich stejných nákladech
  • - Zakázky a kontakty jsou Vaším majetkem a ne majetkem RK nebo franchizi. My Vás podpoříme jako samostatnou značku a obchodníky a vytvoříme Vám k tomu co nejlepší podmínky – marketing, technologie, osobní web i dodavatele ostatních služeb. Svoje náklady tak snížíte na minimum. 
  • - S námi neexistuje strop Vaší odměny, kterou si domlouváte se svými klienty. 100% Vaší odměny Vám zůstává, což je jeden z hlavních pilířů naší vize Nezávislé komunity makléřů. 
  • - Vzdělávání a marketing, technologie a sociální sítě vidíme jako velmi důležitou součást růstu makléře což má přímou úměru s jeho úspěšností. Proto Vám nabízíme napojení na nejlepší realitní odborníky nejen z  ČR, bezplatné školení a další spolupráce s profesionály.

Naše Motto:
Všichni odněkud pocházíme,ovšem důležité je, kam směřujeme !!


Domluvte si nezávaznou schůzku : Tel: +420 605 945 315 nebo [email protected]


Chcete 100% Vaší odměny – pojďte do toho s námi