Přihlášení do Katastru nemovitostí po 1.6. 2021

31.5.2021 Jak již mnoho lidí zjistilo, po 1.6. nám připravila naše milovaná státní správa nový přístup k volně přístupným informacím občanům.. více »

Co s dlužníkem nájemného, aneb jak lze zákonně vystěhovat nájemníka?

25.4.2021 Dobrý den přátelé. Odpověď zní : není to vůbec lehké! Možná že ti, kdo něco pronajímáte jste se s tím již setkali. Dnes jsem pro Vás.. více »

Trend v zdražování nemovitostí v roce 2021

5.4.2021 Člověk kdyby měl křišťálovou kouli........... Nicméně to vypadá, že řešení na pandemii v podobě očkování nějak běží, banky a st... více »

Hypoteční kalkulačka
Email
Linked in
Facebook
Twitter
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Pro Západ Realitní s.r.o. » Nezávislá komunita makléřů - NKM » Nezávislá komunita makléřů - NKM

Nezávislá komunita makléřů - NKM

Chceš 100 % své odměny za práci a obchody ? Máš rád nezávislost v rozhodování ? Potom tedy čti dál a ozvi se nám, rádi to osobně probereme !

Založili jsme NKM proto, abychom využili dovedností ambiciózních nováčků ale hlavně i zkušených realitních makléřů a makléřek !!

Zaujalo Vás, teprve teď to začne být zajímavé

  • - NKM nežije z odvedených procent vaší odměny jako ostatní RK, což makléře tlačí do nabrání co nejvíce zakázek, kolikrát i za nižší odměnu, při Vašich stejných nákladech
  • - Zakázky a kontakty jsou Vaším majetkem a ne majetkem RK nebo franchizi. My Vás podpoříme jako samostatnou značku a obchodníky a vytvoříme Vám k tomu co nejlepší podmínky – marketing, technologie, osobní web i dodavatele ostatních služeb. Svoje náklady tak snížíte na minimum. 
  • - S námi neexistuje strop Vaší odměny, kterou si domlouváte se svými klienty. 100% Vaší odměny Vám zůstává, což je jeden z hlavních pilířů naší vize Nezávislé komunity makléřů. 
  • - Vzdělávání a marketing, technologie a sociální sítě vidíme jako velmi důležitou součást růstu makléře což má přímou úměru s jeho úspěšností. Proto Vám nabízíme napojení na nejlepší realitní odborníky nejen z  ČR, bezplatné školení a další spolupráce s profesionály.

Naše Motto:
Všichni odněkud pocházíme,ovšem důležité je, kam směřujeme !!


Domluvte si nezávaznou schůzku : Tel: +420 605 945 315 nebo [email protected]


Chcete 100% Vaší odměny – pojďte do toho s námi