Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 7

Pokrok v řešení dědictví, .......... aneb , kde všude měl ( a ) účty?

20.2.2024 Pozůstalí ani notáři zatím nemají k dispozici nástroj, který by našel všechny bankovní účty zemřelého. Aspoň částečné vylepšení má.. více »

Nový stavební zákon začíná platit od 1.1.2024. Dotkne se skoro všech

28.12.2023 Dlouho očekávaný nový stavební zákon nabývá účinnosti počátkem roku 2024. Tedy již za malou chvíli. A přináší poměrně velké množství.. více »

Zlevní byty po Novém roce?

27.11.2023 Změna DPH od roku 2024. Projeví se v cenách nemovitostí? více »

Newsletter

Registrace odběru článků v newsletteru

Hypoteční kalkulačka
Email
Linked inFacebookTwitterYoutube
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Pro Západ Realitní s.r.o. » Prodej bytu 2+1 v Plzni Skvrňanech

Pro Západ Realitní s.r.o.

Na doporučení známého jsme v polovině roku 2022 oslovili p. Kováříka se žádostí o prodej panelákového bytu 2+1. Makléř na své náklady byt vymaloval a upravil, dronem natočil okolí panelákového domu a inzerát vystavil na několika realitních portálech, včetně těch nejvýznamnějších.
Byty se v tomto období obecně velmi špatně prodávali, a proto jsme se dohodli počkat na vhodnější období a byt jsme pronajali. Nájemníky zajistil rovněž p. Kovářík a byt nadále zůstával na portálech ke koupi.
Na konci roku 2023 p. Kovářík našel kupce, který byt chtěl pořídit na investici. Díky tomu mohou byt nadále využívat stávající nájemníci. Mimochodem jedná se o neproblémovou rodinu, což je zásluha zejména realitního makléře a jeho výběru.
Na p. Kováříkovi oceňuji jeho vytrvalost a snahu byt prodat a když se to nějaký čas nedařilo, tak alespoň byt pronajmout a vyčkat na příhodnější dobu na prodej. Pravidelně nás informoval o stavu poptávky a celkově jsem s úrovní jeho služeb velmi spokojen.