22.2.2023 Může vám někdo ukrást váš dům, byt, nebo pozemek? ANO, může! Možná ani nevíte, že v Česku se kradou nemovitosti ve velkém. Ano, za.. více »
2.1.2023 Bude rok 2023 jiný v realitách, než ten co právě skončil? více »
31.10.2022 Opravdu to jde i v roce 2023. Čtěte do konce a neváhejte mi zavolat !!! více »
Cena | 13 500 Kč za měsíc |
Nájemné měsíc dopředu a vratná kauce 20 000, - Kč a odměna RK jeden nájem, bez DPH, bez poplatků, včetně právního servisu | |
Kategorie | Byty 3+1 |
Lokalita | Na Hačkách, Plzeň - Koterov |
Okres | Plzeň-město |
Vlastnictví | Osobní |
Plocha užitná | 102 m² |
Plocha podlahová | 102 m² |
Počet podlaží | 4 |
Podlaží umístění | 4 |
Stav objektu | Velmi dobrý |
Budova | Cihlová |
Poloha objektu | Samostatný |
Umístění objektu | Centrum obce |
Zástavba | Obytná |
Datum nastěhování | 1. srpen 2023 |
Exluzivně nabízíme k pronájmu moderní 3+1 byt s dvěmi lodžiemi v přírodním prostředí Plzně - Koterov. Zrekonstruovaná bytová jednotka 102 m2 velká je dispozičně dělená tak, že všechny místnosti mají vstup z prostorné předsíně a balkóny na východní a západní straně, z toho je jeden i zasklený. Byt se nachází v cihlovém domě s plastovými okny v 3. patře bez výtahu, k dispozici je i 12 m² velký sklep. Ohřev vody a topení obstarává plynový kotel, koupelna má rohovou vanu a kuchyňská linka kombinovaný sporák. Nájemné je 13,5 tisíc, záloha na služby 2000,- Kč pro 4 člennou rodinu, energie se převádí na nájemce. Odměna RK je jeden nájem. Obec Koterov leží vedle Plzně - Slovan na cyklistické stezce Plzeň - Starý Plzenec, kde je hrad Radyně, nedaleko zámek Kozel i s MHD spojením, hypermarket Olympia a dálnice D5 za 5 minut autem. Dále samoobsluha za domem a dostatek parkovacích míst, dlouhodobý pronájem. Zvlášť vhodné pro větší rodinu s minimálně dvěma výplatami. Volné od 1.7.