Aktuální ceny plynu přehledně

31.10.2021 Energetická krize již několik měsíců vysává naše peněženky a nikdo neví, jakým směrem se bude ubírat dál. Jednoznačným vítězem v závodu.. více »

Byty a pozemky rekordně zdražují. Výhled do budoucnosti

12.8.2021 Skoro každý, kdo ví, čím se živím, se mě ptá, kdy začnou nemovitosti u nás zlevňovat. A já se na oplátku ptám, co se za uplynulých 20 let.. více »

Fenomén prodeje nemovitostí - Elektronická aukce 2021

11.7.2021 Jsme hravý národ. To je veřejně známé. A teď si představte, že si můžete s naším odborným vedením a pod kontrolou nezávislého advokáta,.. více »

Hypoteční kalkulačka
Email
Linked in
Facebook
Twitter
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Pro Západ Realitní s.r.o. » Správa nemovitostí » Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Správa nemovitostí zahrnuje celou škálu aktivit. Doleji máte výběr nejdůležitějších a neváhejte se s námi poradit, abychom Vám vybrali naše služby na míru.

Správa nemovitostí

Ve správě nemovitostí se prolíná problematika různých oborů. Dobrou orientaci v této spletité oblasti může poskytnout zkušený správce s aktivním a otevřeným přístupem.

Někdy se vlastníci objektů domnívají, že zvládnou všechny nástrahy správy sami, ale jsou to spíš výjimky potvrzující pravidlo. Představitelé bytových družstev a společenství vlastníků jednotek, kteří vykonávají svojí funkci vedle běžného zaměstnání objektivně nemohou obsáhnout celou problematiku.

 

Ať už se jedná o zajišťování jednotlivých služeb, výběr vhodných dodavatelů, jednání s dodavateli, s nájemci, s dalšími vlastníky, sledování kvality oprav a poskytovaných služeb, plánování oprav a revizí, výběr finančních prostředků, sledování platební kázně, vyúčtování zálohových plateb, vedení účetnictví, zpracování mzdové agendy, sledování legislativy a podobně, je výhodou mít partnera, který má tým zkušených pracovníků dobře se orientujících v problematice.

 

Jste v podobné situaci ? Jsme tu pro vás ! Neváhejte nás nezávazně kontaktovat !

 

Společnost Pro Západ Realitní spol. s r. o. nabízí spolehlivé služby v oboru správy nemovitostí. V rozsahu daném příslušnou smlouvou přebírá povinnosti vlastníka nemovitosti vyplývající z platné legislativy.

Naší snahou je nabízet našim klientům vždy něco navíc. Například vám můžeme nabídnout ve spolupráci Broker Consulting a.s. výhodné pojištění nemovitostí a další produkty.

 

Místem naší působnosti je zejména Plzeň a okolí, Klatovy a širší okolí, Domažlice a okolí,  .…