Osvobození příjmů z prodeje domu a bytu je pro prodejce přísnější

10.5.2022 Dobrý den, jak název napovídá, je tomu opravdu tak. My však celou situaci neustále monitorujeme a sledujeme, jak prodej udělat pro Vás.. více »

Stanovení tržní hodnoty Vaší nemovitosti a následný postup prodeje

29.3.2022 Na trhu s nemovitostmi je mnoho rádců, jak to dělat. Myslím, že je základ spojit se s profesionálem - makléřem RK. Na začátku je.. více »

Cenová mapa a její výhody v roce 2022

29.3.2022 Pokud jste došli až sem, nemovitosti a jejich vývoj Vás opravdu zajímají !!! Neváhejte nám tedy zavolat, uděláme Vám zcela zdarma cenovou.. více »

Hypoteční kalkulačka
Email
Linked in
Facebook
Twitter
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Pro Západ Realitní s.r.o. » Správa nemovitostí » Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Správa nemovitostí zahrnuje celou škálu aktivit. Doleji máte výběr nejdůležitějších a neváhejte se s námi poradit, abychom Vám vybrali naše služby na míru.

Správa nemovitostí

Ve správě nemovitostí se prolíná problematika různých oborů. Dobrou orientaci v této spletité oblasti může poskytnout zkušený správce s aktivním a otevřeným přístupem.

Někdy se vlastníci objektů domnívají, že zvládnou všechny nástrahy správy sami, ale jsou to spíš výjimky potvrzující pravidlo. Představitelé bytových družstev a společenství vlastníků jednotek, kteří vykonávají svojí funkci vedle běžného zaměstnání objektivně nemohou obsáhnout celou problematiku.

 

Ať už se jedná o zajišťování jednotlivých služeb, výběr vhodných dodavatelů, jednání s dodavateli, s nájemci, s dalšími vlastníky, sledování kvality oprav a poskytovaných služeb, plánování oprav a revizí, výběr finančních prostředků, sledování platební kázně, vyúčtování zálohových plateb, vedení účetnictví, zpracování mzdové agendy, sledování legislativy a podobně, je výhodou mít partnera, který má tým zkušených pracovníků dobře se orientujících v problematice.

 

Jste v podobné situaci ? Jsme tu pro vás ! Neváhejte nás nezávazně kontaktovat !

 

Společnost Pro Západ Realitní spol. s r. o. nabízí spolehlivé služby v oboru správy nemovitostí. V rozsahu daném příslušnou smlouvou přebírá povinnosti vlastníka nemovitosti vyplývající z platné legislativy.

Naší snahou je nabízet našim klientům vždy něco navíc. Například vám můžeme nabídnout ve spolupráci Broker Consulting a.s. výhodné pojištění nemovitostí a další produkty.

 

Místem naší působnosti je zejména Plzeň a okolí, Klatovy a širší okolí, Domažlice a okolí,  .…