Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 13

Jaký bude rok 2023 v realitách a jejich financování

2.1.2023 Bude rok 2023 jiný v realitách, než ten co právě skončil? více »

Hypotéka za 1,9 % P.A. ?

31.10.2022 Opravdu to jde i v roce 2022. Čtěte do konce a neváhejte mi zavolat !!! více »

Dědictví a řešení případných sporů

28.10.2022 Jak předejít případným sporům při dědění nemovitosti? Jednou z možností je KOLACE !! více »

Hypoteční kalkulačka
Email
Linked in
Facebook
Twitter
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Pro Západ Realitní s.r.o. » Správa nemovitostí » Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Správa nemovitostí zahrnuje celou škálu aktivit. Doleji máte výběr nejdůležitějších a neváhejte se s námi poradit, abychom Vám vybrali naše služby na míru.

Správa nemovitostí

Ve správě nemovitostí se prolíná problematika různých oborů. Dobrou orientaci v této spletité oblasti může poskytnout zkušený správce s aktivním a otevřeným přístupem.

Někdy se vlastníci objektů domnívají, že zvládnou všechny nástrahy správy sami, ale jsou to spíš výjimky potvrzující pravidlo. Představitelé bytových družstev a společenství vlastníků jednotek, kteří vykonávají svojí funkci vedle běžného zaměstnání objektivně nemohou obsáhnout celou problematiku.

 

Ať už se jedná o zajišťování jednotlivých služeb, výběr vhodných dodavatelů, jednání s dodavateli, s nájemci, s dalšími vlastníky, sledování kvality oprav a poskytovaných služeb, plánování oprav a revizí, výběr finančních prostředků, sledování platební kázně, vyúčtování zálohových plateb, vedení účetnictví, zpracování mzdové agendy, sledování legislativy a podobně, je výhodou mít partnera, který má tým zkušených pracovníků dobře se orientujících v problematice.

 

Jste v podobné situaci ? Jsme tu pro vás ! Neváhejte nás nezávazně kontaktovat !

 

Společnost Pro Západ Realitní spol. s r. o. nabízí spolehlivé služby v oboru správy nemovitostí. V rozsahu daném příslušnou smlouvou přebírá povinnosti vlastníka nemovitosti vyplývající z platné legislativy.

Naší snahou je nabízet našim klientům vždy něco navíc. Například vám můžeme nabídnout ve spolupráci Broker Consulting a.s. výhodné pojištění nemovitostí a další produkty.

 

Místem naší působnosti je zejména Plzeň a okolí, Klatovy a širší okolí, Domažlice a okolí,  .…