Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 7

Pokrok v řešení dědictví, .......... aneb , kde všude měl ( a ) účty?

20.2.2024 Pozůstalí ani notáři zatím nemají k dispozici nástroj, který by našel všechny bankovní účty zemřelého. Aspoň částečné vylepšení má.. více »

Nový stavební zákon začíná platit od 1.1.2024. Dotkne se skoro všech

28.12.2023 Dlouho očekávaný nový stavební zákon nabývá účinnosti počátkem roku 2024. Tedy již za malou chvíli. A přináší poměrně velké množství.. více »

Zlevní byty po Novém roce?

27.11.2023 Změna DPH od roku 2024. Projeví se v cenách nemovitostí? více »

Newsletter

Registrace odběru článků v newsletteru

Hypoteční kalkulačka
Email
Linked inFacebookTwitterYoutube
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Pro Západ Realitní s.r.o. » Správa nemovitostí » Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Správa nemovitostí zahrnuje celou škálu aktivit. Doleji máte výběr nejdůležitějších a neváhejte se s námi poradit, abychom Vám vybrali naše služby na míru.

Správa nemovitostí

Ve správě nemovitostí se prolíná problematika různých oborů. Dobrou orientaci v této spletité oblasti může poskytnout zkušený správce s aktivním a otevřeným přístupem.

Někdy se vlastníci objektů domnívají, že zvládnou všechny nástrahy správy sami, ale jsou to spíš výjimky potvrzující pravidlo. Představitelé bytových družstev a společenství vlastníků jednotek, kteří vykonávají svojí funkci vedle běžného zaměstnání objektivně nemohou obsáhnout celou problematiku.

 

Ať už se jedná o zajišťování jednotlivých služeb, výběr vhodných dodavatelů, jednání s dodavateli, s nájemci, s dalšími vlastníky, sledování kvality oprav a poskytovaných služeb, plánování oprav a revizí, výběr finančních prostředků, sledování platební kázně, vyúčtování zálohových plateb, vedení účetnictví, zpracování mzdové agendy, sledování legislativy a podobně, je výhodou mít partnera, který má tým zkušených pracovníků dobře se orientujících v problematice.

 

Jste v podobné situaci ? Jsme tu pro vás ! Neváhejte nás nezávazně kontaktovat !

 

Společnost Pro Západ Realitní spol. s r. o. nabízí spolehlivé služby v oboru správy nemovitostí. V rozsahu daném příslušnou smlouvou přebírá povinnosti vlastníka nemovitosti vyplývající z platné legislativy.

Naší snahou je nabízet našim klientům vždy něco navíc. Například vám můžeme nabídnout ve spolupráci Broker Consulting a.s. výhodné pojištění nemovitostí a další produkty.

 

Místem naší působnosti je zejména Plzeň a okolí, Klatovy a širší okolí, Domažlice a okolí,  .…